Blog

Best Quality Leadership Award

best-quality-leadership-award-logoMiędzynarodowe wyróżnienie dla Centrum Medycznego Gajda-Med na Konwencji Best Quality Leadership Award w Las Vegas.

 

special-group-photoEuropejskie Towarzystwo Badań nad Jakością, z Centralą w Lozannie (Szwajcaria),promujące dobre praktyki biznesowe, świadomość jakości, innowacje technologiczne w przedsiębiorstwach, administracji publicznej oraz organizacjach na całym świecie zauważyło i doceniło działania Centrum Medycznego Gajda-Med na rynku polskim przyznając placówkom należącym go Grupy Gajda-Med nagrodę za najwyższą jakość świadczonych usług. Statuetkę oraz dyplom osobiście odebrał dr Robert Gajda na Konwencji Best Quality Leadership Award w luksusowym hotelu Stratosphere w Las Vegas. Centrum Medyczne Gajda-Med było jednym z siedemdziesięciu dziewięciu nagrodzonych przedsiębiorstw i organizacji reprezentujących różne sektory gospodarki z Europy, Azji, obu Ameryk, Afryki i Australii. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany poglądów, poznania ciekawych sposobów na prowadzenie biznesu w różnych stronach świata oraz nawiązania kontaktów.

 

nagroda-1Dyrektor Robert Gajda po odebraniu nagrody podkreślał, że to właśnie jakość świadczonych usług w Grupie Gajda-Med jest kluczem do sukcesu firmy. Z usług Podstawowej Opieki Medycznej w Centrali i w filiach korzysta obecnie ponad 40000 pacjentów. To wyróżnienie jest też dowodem uznania dla innych aspektów działalności w branży medycznej, a mianowicie: szerzenia zachowań prozdrowotnych (stworzenie Klubu Rekreacyjno-Sportowego ,,Zdrowy Styl Życia”, Fundacja ,,Zdrowy Styl Życia”), prowadzenia badań naukowych jak też stworzenia Centrum Kardiologii Sportowej – ośrodka naukowo-badawczego w którym prowadzone jest szerokie spektrum badań zawodowych sportowców z użyciem najwyższej klasy sprzętu diagnostycznego, które wspierają rozwój wielu talentów i karier sportowych.

W drugim dniu Konwencji był czas na wymianę poglądów i prezentację laureatów między innymi w obszarze międzynarodowej służby zdrowia. W ramach tej sesji dr Robert Gajda zaprezentował zebranym Centrum Medyczne Gajda-Med, mówił o Grupie Kapitałowej składającej się z 18 filii, o zakresie świadczonych usług, zapleczu medycznym, personelu lekarskim i pielęgniarskim, Medycynie Pracy, prowadzonych stażach i specjalizacjach dla lekarzy oraz badaniach sportowców w Centrum Kardiologii Sportowej.

To prestiżowe, międzynarodowe wyróżnienie – drugie po tytule „Best Clinic” przyznanym nam na Szczycie Liderów Zdrowia i Aktywnej Turystyki w Stresie, w lipcu 2014 roku, we Włoszech – jest powodem do dumy, a jednocześnie potwierdzeniem, że oferujemy najwyższą jakość produktów i usług, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających Pacjentów. Nagrody i wyróżnienia, które otrzymujemy są zachętą i mobilizacją do dalszej pracy nad ciągłym rozwojem.

mownica

Prezentacja Centrum Medycznego Gajda-Med

18/11/2016 aktualności

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.