Blog

Cudownie ocalony

W Szpitalu Powiatowym Gajda – Med dzieją się rzeczy nadprzyrodzone. Oto pacjent, ponoć w stanie agonalnym, po krótkim czasie, cudownie uleczony podążał pułtuskimi ulicami i odwiedzał pobliskie sklepy. Idąc tym tokiem myślenia, można śmiało powiedzieć, że lekarze i ratownicy zatrudnieni przez Grupę Gajda – Med, to wręcz cudotwórcy.
Bardzo prosimy osoby uważające się za inteligentne, o niepowielanie nieprawdziwych informacji. Nie będziemy obrzucali się błotem z nikim, zwłaszcza na fb czy „boksowali” z innymi.
Natomiast nie pozwolimy na publiczne obrażanie pracowników zatrudnionych przez Grupę Gajda – Med i szkalowanie dobrego wizerunku, w kraju i zagranicą Grupy Gajda – Med, w tym Szpitala Powiatowego Grupy Gajda – Med.
Lekarz nie dysponuje możliwością zastosowania wobec pacjenta środków przymusu bezpośredniego, nie może zmusi pacjenta aby zechciał poczekać na skierowanie do szpitala, w celu wykonania dokładniejszych badań. Pacjent ma prawo wyjść z gabinetu lekarza w każdej chwili, nawet jakby oznaczało to możliwość tragiczną z punktu widzenia osób bliskich. Karetka pogotowia zawiozła pacjenta na Izbę Przyjęć do Szpitala Powiatowego Gajda – Med, gdzie przeprowadzono dokładne badania i po analizie badań uznano, że pacjent jest w stanie dobrym i nie wymaga hospitalizacji.
Apelujemy o więcej roztropności osoby uważające się za Homo sapiens. Na grupach fb o sprawdzanie i weryfikowanie informacji.  
Natomiast, komuś, kto co najmniej utożsamia się z katolicką Telewizją TRWAM, wypada znacznie mniej, zwłaszcza podawanie informacji nieprawdziwych czy manipulacje informacją.
30/10/2019 aktualności

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.