Blog

Dr n. med. Robert Gajda halowym Mistrzem Polski Lekarzy i vice- Mistrzem Polski Masters w kategorii M55 w biegu na 800m.

  1. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters Toruń 2019 – rozegrane

W dniu 23 lutego w jednej z najpiękniejszych hal lekkoatletycznych świata odbyły się: 28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters Toruń 2019. Jak zawsze przy okazji zostały rozegrane klasyfikacje dodatkowe w tym przypadku: 2. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce Masters.

Pułtusk reprezentował dr n. med. Robert Gajda – lekarz, kardiolog, znany nie tylko w lokalnym środowisku sportowym i jako sportowiec ale też lekarz specjalista medycyny sportowej.

Gajda stratował  w biegu na 800m (M55) zajmując 2 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters – M55 oraz 1 miejsce open wśród lekarzy (w ramach Halowych Mistrzostw Polski Lekarzy).  W rywalizacji lekarzy obowiązywał przelicznik wiekowy aby wyłonić najlepszego lekarza niezależnie od wieku – tym większe gratulacje!!

Moim koronnym dystansem jest 1500 m – mówi Gajda- nie rozgrywany na tych zawodach, ale dobrze wróży to przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata na Hali które również odbędą się w Polsce w Toruńskiej Hali za 4 tygodnie.

Szczegółowe wyniki w tabelach – zobacz.

Link do biegu – dwie kategorie biegowe – zobacz.

23/02/2019 aktualności
5 Komentarzy
  1. Jak błyskawica. Brawa za wytrwałość. To rzadkość w dzisiejszych czasach.

  2. Miło patrzeć jak pasja nie przemija, chcieć to móc.

  3. Biega tak szybko jak rozwija całą Grupę Gajda-Med. Strach patrzeć w przyszłość 🙂

  4. Lata lecą a forma rośnie. Jaki w tym sekret?

  5. Gratulacje. Szybki jak błyskawica nie tylko w sporcie ale i w zarządzaniu.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.