Blog

Dr Robert Gajda będzie pracował w Nowym Jorku

Z przyjemnością informujemy, że dr nauk medycznych Robert Gajda został zaproszony do grona redaktorów naukowych pisma (Editorial board): Research & Investigations in Sports Medicine (w polskim tłumaczeniu: Badania naukowe i testy w medycynie sportowej”, należącego do grupy amerykańskich pism naukowych Crimson Publishers (Adres redakcji: Crimson Publishers, LLC 555 Madison Avenue, 5th floor New York, NY 10022, USA) .

Robert Gajda jest Honorowym Obywatelem Miasta Pułtusk (miasta o bogatej tradycji, swego czasu jednego z najbogatszych miast w Rzeczypospolitej), dyrektorem Grupy Gajda-Med, kardiologiem sportowym, ekspertem w zakresie: fizjologicznej adaptacji organizmu do treningu wytrzymałościowego, ze szczególnym uwzględnieniem układu krążenia.  To zresztą jeden z powodów, które zostały przywołane, kiedy otrzymywał tytuł ,,Honorowego Obywatela Pułtuska”. Dr n.med. Gajda opublikował w ostatnim okresie szereg artykułów w tej grupie pism medycznych (Crimson Publishers), co było powodem propozycji wstąpienia do grona redakcyjnego czasopisma

Warto przypomnieć, że Szpital Powiatowy Gajda – Med został uznany za SZPITALA ROKU 2019 w WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM, w plebiscycie organizowanym przez Polska Press Grupa i redakcje „Polskiej Metropolii Warszawskiej” i serwisu Naszemiasto.pl.

Serdecznie GRATULACJE dla dr Roberta Gajdy. Życzymy też kolejnych sukcesów naukowych oraz dalszego rozwijania Grupy Gajda – Med.

14/11/2019 aktualności
Jeden Komentarz
  1. Gratuluje Doktorowi Gajdzie i całej załodze Szpitala Powiatowego Gajda-Med. Przy całej polskiej zapaści finansowo-kadrowej dobrze jest się nie dawać a i nieść ,,kaganek wiedzy” przy okazji.
    Wdzięczny pacjent poradni kardiologicznej – Krzysztof Pastewki

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.