Blog

NAGRODA SPECJALNA dla dr. n. med. Roberta Gajdy

NAGRODA SPECJALNA

dla dr. n. med. Roberta Gajdy za:

wprowadzenie innowacyjnego w skali kraju systemu zarządzania szpitalem powiatowym

oraz wybitne osiągnięcia menadżerskie w mazowieckiej służbie zdrowia.

 

W dniu 1 marca 2019 roku, podczas Uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie, dr n. med. Robert Gajda odebrał Nagrodę Specjalną przyznaną przez Kapitułę Nagród Polskiego Klubu Biznesu za wprowadzenie innowacyjnego w skali kraju systemu zarządzania szpitalem powiatowym oraz szczególne osiągnięcia w rozwoju służby zdrowia w powiecie pułtuskim.

Uroczysta gala wręczenia nagród Polskiego Klubu Biznesu została zorganizowana z okazji 30-lecia Klubu i 100-lecia polskiej przedsiębiorczości.

Doktor Robert Gajda nagrodę odebrał z rąk Prezesa Stowarzyszenia Polskiego Klubu Biznesu Ryszarda Konwerskiego. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele krajowego i europejskiego parlamentu, władz państwowych i samorządowych, ludzie kultury, sztuki i mediów. Wśród zaproszonych gości dr. n. med. Roberta Gajdy był m.in.: p. Jan Zaleski, Starosta Pułtuski, p. Wojciech Gregorczyk – Burmistrz m. Pułtusk oraz ścisły zarząd Grupy Gajda-Med.

Wśród innych laureatów tegorocznych nagród znaleźli się: Fundacja – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Polski Komitet Olimpijski, prof. dr hab. Adam Koseski – Akademia Humanistyczna w Pułtusku, prof. dr hab. n. med. Marek Krawczyk – osiągnięcia naukowe w zakresie chirurgii,  Andrzej Grabowski – Firma Polmlek.

To kolejna nagroda będąca powodem do dumy, a jednocześnie potwierdzeniem, że starania by tworzyć coś nowego, działać z pasją i powołaniem są zauważalne nie tylko przez Pacjentów na terenie Powiatu Pułtuskiego, ale i na szerszej arenie.

Doktor Robert Gajda to menadżer, którego wiedza i doświadczenie, intuicja oraz wyjątkowy zmysł w zakresie planowania, organizowania i kierowania pozwala poprowadzić placówkę w dobrym kierunku, zadbać o komfort leczenia oraz warunki pracy. To właśnie dzięki nieustannej pasji do robienia czegoś lepiej, rozwoju i tworzenia, dzięki chęci słuchania siebie nawzajem, wreszcie dzięki miłości do medycyny i dumy z pomagania innym,  może cieszyć się z efektów tego co robi.

Każda z otrzymanych nagród jest dla nas wszystkich: pracowników i przyjaciół grupy Gajda-Med mobilizacją do podejmowania kolejnych działań mających jeden mianownik: dobro i komfort Pacjenta.

02/03/2019 Ważne
5 Komentarzy
  1. Super brawo czekamy na więcej.

  2. Nadal żałuję, że mnie tam nie było.

  3. Znam doktora już kilka lat. Konsekwencja przynosi rezultaty i mądre strategiczne zarządzanie.

  4. Brawa należą się po stokroć. Od dawna nie byłem na oddziale z takimi cudownymi lekarzami.

  5. Magda Galczynska 26/03/2019 at 16:17 Odpowiedz

    Wcale mnie to nie dziwi. Sprawny system zarządzania Szpitalem widać od razu.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.