Blog

Nowe poradnie w Szpitalu Gajda – Med

Szpital Powiatowy Gajda – Med sp. z o.o. został zwycięzcą dwóch konkursów organizowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jest to kolejny sukces kierownictwa szpitala, wynikający z ciężkiej, codziennej i systematycznej pracy dla dobra szpitala i społeczności pułtuskiej. Od 1 października w naszym szpitalu będą działały dwie nowe poradnie: PORADNIA PEDIATRYCZNA i PORADNIA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH.
To już 16 i 17 konkurs wygrany w NFZ przez Szpital Powiatowy Gajda – Med od 01.08.2015 czyli od powstania spółki. Należy podkreślić, że poprzedni szpital publiczny zbankrutował. Powstały wówczas nowy szpital uratował dla mieszkańców całego powiatu pułtuskiego – możliwość leczenia się szpitalnego. Dzięki kierownictwu szpitala z dr Robertem Gajdą (Honorowego Obywatela Miasta Pułtuska – tytuł otrzymany za zasługi dla lokalnej służby zdrowia) na czele, potrzebujący szpitalnej pomocy medycznej, mogą w Pułtusku z tego dobrodziejstwa korzystać.
Szpital Powiatowy Gajda – Med wygrywa konkursy NFZ – tym samym rozszerzył zakres świadczonych usług medycznych.
W grudniu 2015 roku powstaje oddział szpitalny geriatrii. W roku 2017 do naszego szpitala trafiają świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze, LEKARSKA AMBULATORYJNA OPIEKA REHABILITACYJNA, REHABILITACJA LECZNICZA W ZAKRESIE: FIZJOTERAPIA AMBULATORYJNA.
Rok 2018 przynosi kolejny etap rozwoju szpitala – zdobywamy REHABILITACJĘ KARDIOLOGICZNĄ, REHABILITACJĘ OGÓLNOUSTROJOWĄ W ODDZIALE DZIENNYM, KARDIOLOGICZNĄ TELEREHABILITACJĘ HYBRYDOWĄ W ODDZIALE DZIENNYM, AMBULATORYJNĄ OPIEKĘ SPECJALISTYCZNĄ w ZAKRESIE GERIATRII i CHORÓB METABOLICZNYCH, ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE.
W obecnym 2019 roku pozyskaliśmy dla szpitala ODDZIAŁ DETOKSYKACYJNY, AMBULATORYJNĄ OPIEKĘ SPECJALISTYCZNĄ w ZAKRESIE PEDIATRII i CHORÓB WEWNĘTRZNYCH.
Cieszymy się, że mieszkańcy powiatu pułtuskiego będą mieli dostęp do kolejnych usług świadczonych przez specjalistów ze Szpitala Powiatowego Gajda – Med sp. z o.o.
Misją szpitala jest fachowa opieka medyczna i poczucie bezpieczeństwa pacjentów.
12/09/2019 aktualności, Szpital

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.