Blog

Piękne otwarcie przychodni CMGM po przebudowie

16 lutego 2017 roku dr Robert Gajda zaprosił na uroczystość oddania do użytku, po gruntownej przebudowie, części Przychodni Szpitala Powiatowego Gajda-Med na ul. 3 Maja 5 w Pułtusku. Przychodnia oferuje pełny zakres usług podstawowej opieki zdrowotnej, zapewnia opiekę pediatryczną i internistyczną.

Dzięki trwającej kilka miesięcy przebudowie wygląd rejestracji przychodni znacząco uległ poprawie. Jak mówił w trakcie wystąpienia dr Gajda z …wczesnego PRL… weszliśmy do XXI wieku.  Rejestracja jest teraz estetyczną, jasną, nowoczesną przestrzenią. Jest to koniec pierwszego etapu przebudowy, najważniejszego miejsca do którego w pierwszej kolejności trafia pacjent.

W najbliższych miesiącach planujemy remont gabinetu zabiegowego, lekarskiego, rehabilitacji. Nie zatrzymujemy się w planach rozwoju Grupy. Godne warunki leczenia osób, które tego potrzebują są dla nas i całej Grupy priorytetem.

Na otwarciu obecni byli przedstawiciele samorządów miejskich i powiatowych a także pracownicy szpitala i przychodni. Największe znaczenie, które należy podkreślić ma fakt, iż celem dyrekcji Grupy Gajda-Med jest przede wszystkim wysoka jakość, troska o pacjenta i nowoczesność. Przekładać się to będzie zarówno na techniczny rozwój placówek, ale także na jakość usług świadczonych przez doświadczony personel.

17/02/2017 aktualności