Blog

Purgacz (KRÓL) wydaje decyzje – Subda i Kiesiel poniosą tego konsekwencje!

Od wielu lat Pułtuskiem rządzi p. mec. Ireneusz Purgacz (z przerwą w okresie kiedy burmistrzem był Krzysztof Nuszkiewicz). Marionetkowi burmistrzowie, z aktualną p. Dorotą Subdą, wykonują wiernie polecenia wszechwładnego mecenasa – KRÓLA naszego. Gdyby p. Michał Kisiel został burmistrzem to tak naprawdę został by nim p. mec. Purgacz (drogi wyborco to ważny fakt do przemyślenia w momencie głosowania).

Mętne tłumaczenia p. komisarz Subdy na temat sposobu umorzenia podatku Domowi Polonii zarządzanemu przez p. Michała Kisiela to jedna wielka bujda, za którą z pewnością przyjdzie odpowiedzieć p. komisarz Subdzie w procesie karnym. W przeciwieństwie do tego co twierdzi p. Komisarz, nie było na to zgody całej Rady, a pozostałe opowiastki, które miały uwiarygodnić, że nie było przekrętu to bujdy na resorach. Przekręt był! W tej sprawie złożymy stosowne doniesienie do stosownych służb. No i proszę nas nie straszyć… Co do podatku dla szpitala, który jak pisaliśmy nie tylko nie został umorzony, ale jeszcze podwyższony to jest to jedyny przypadek w Polsce, gdzie lokalna służba zdrowia jest traktowana w ten sposób. Jak Polska długa i szeroka (zresztą do tej pory też tak było w Pułtusku) podatki od gruntów dla szpitali są umarzane lub drastycznie obniżane, bo dobijają niedofinansowaną służbę zdrowia. Nową politykę p. mec. Purgacz wprowadził po tym, kiedy funkcję komisarza objęła p. Dorota Subda, próbując wyłudzić dodatkowe pieniądze od Szpital, no bo przecież kampania p. Michała Kisiela kosztuje !!!. Do naszych przychodni każdego dnia przychodzi około 1000 pacjentów, mamy prawo ich informować jakie siły polityczne dążą do ograniczenia usług medycznych i będziemy to robić. P.  Komisarz Subda po 21 października br. zniknie z tego miasta na zawsze. Pozostaną po niej niezgodne z prawem decyzje, w które wkręcił ją najprawdopodobniej mec. Purgacz (KRÓL). Ważne jest jednak, aby Purgacz przestał rządzić tym miastem w dalszym ciągu po wyborach, zwłaszcza że szkodzi i pracownikom służby zdrowia i pacjentom – całej opiece zdrowotnej.  Zrobimy wszystko, aby poinformować o tym jednych i drugich.

KK

10/09/2018 aktualności
3 Komantarze
  1. Macie racje.Purgacz chce pociagac za sznurki ,a Kisiel to czlowiek bez kregoslupa z powaznym deficytem intelektualnym.Jest idealnym kiwonem mecenasa.Pan mecenas mimo przygotowania prawniczego swiadomie ignoruje dewastacje porzadku prawnego i bezkrytycznie akceptuje dzialania destrukcyjne „lepszego sortu” z Nowogrodzkiej.Szanowni wspolmieszkancy wybierajcie ludzi kreatywnych, nie skorodowach rutyna.Pozwolcie Krysiakom.Kislom.Kowalewskim itd. odpoczac od polityki.Nie wybierajcie ludzi uleglych na burmistrza /Kisiel/Pultusk nie zasluzyl na chory patologiczny uklad – Purgacz guru / Kisiel kapciowy.Wiem dokladnie- ten deal jest przygotowywany juz od wielu,wielu miesiecy,a zolnierze pis niech przestana sie skrywac pod szyldami innych komitetow wyborczych.pamietajmy samorzad to nie partia.Nie przegapmy tych wyborow.Wybierzmy ludzi,ktorzy beda nas szanowac i pracowac beda dla dobra ogolu,a pajacow i ukladowcow odrzucmy!

  2. PURGACZ PIEŃKOS I KOWALEWSKI ZESPÓŁ ICH TROJE GNAĆ ICH Z RATUSZA STARYCH WETERANÓW

  3. Choroba nie wybiera , a pęd za pieniądzem jest oszałamiający 🙂

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.