Blog

Samorządowe Wybory 2018 rozstrzygnięte. Pułtusk ma burmistrza – KRÓLA. (Prosto z Ratusza!)

Jak ogłosiła szefowa Państwowej Komisji Wyborczej  w Pułtusku D. Siubda tegoroczne wybory samorządowe na stanowisko burmistrza i radnych miasta Pułtusk zostały w dniu dzisiejszym rozstrzygnięte przez aklamację. Niekwestionowanym nowym (starym) burmistrzem został Ireneusz Purgacz. Zaleca się też odejście od nazwy – burmistrz i stosowanie bardziej adekwatnej i stosownej do sytuacji w Pułtusku nazwy – KRÓL.

Komisja doszła do wniosku, że to całe mieszanie ,,kisielem” jest bez sensu na bo przecież ,,Król jest tylko jeden.” no i po co robić płonne nadzieje zdezorientowanym wyborcom.  Zastępcą (i następcą)  Króla został Zenon Kowalewski . Wg danych z urzędu Stanu Cywilnego (na zdjęciu) jest on prawowitym spadkobiercą tronu ( potwierdzone więzi krwi). Uprasza się niedoszłych kandydatów o posprzątanie miasta zaśmieconego licznymi bilbordami. Inaczej Król nałoży kary.

Radni miasta nie są potrzebni bo Król sobie radzi sam. Co do radnych powiatowych Król wyda stosowne obwieszczenie. Nie wyklucza się poszerzenia zakresu wpływu na powiat co dałoby znaczne oszczędności i nie rodziło niepotrzebnych obaw o błędne decyzje.

Red. Grzegoź Gierek

PS: rozstrzygnięcie jest ostateczne a zaskarżenie nie przysługuje.

16/10/2018 aktualności

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.