Blog

Trzecia rocznica funkcjonowania Szpitala Powiatowego Gajda-Med

1 sierpień 2018r. to data kiedy obchodzimy trzecią rocznicę funkcjonowania Szpitala Powiatowego Gajda-Med. Co przez te trzy lata bardzo intensywnej pracy z nas wyrosło, sami możecie: Państwo, mieszkańcy, pracownicy, przyjaciele, a co najważniejsze pacjenci zauważyć.

W ostatnim czasie wiele razy pisało się o tym ile to inwestycji Grupa Gajda-Med poczyniła w przeciągu tych trzech lat. Twardych dowodów jest mnóstwo. Fakty mówią same za siebie, liczby też. Nie będziemy ich teraz ponownie przytaczać. Wystarczy sięgnąć chociażby wstecz do dwóch artykułów:

http://www.gajdamed.pl/nowe-inwestycje-w-grupie-gajda-med/

http://www.gajdamed.pl/szpital-gajda-med-zwiekszyl-o-10-milionow-kontrakt/

Dziś warto wspomnieć o miękkich zasobach, o których się niewiele mówi, a które są przecież równie ważnie jak nie ważniejsze. Mamy wspaniałą kadrę lekarską i pielęgniarską o której ostatnio zaczęło być pozytywnie głośnio na portalach internetowych. Wspomnieć tutaj wypada chociażby Ordynatora Oddziału Chirurgicznego, Ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego, czy lekarzach pracujących na oddziale pediatrycznym. Można w tym miejscu przypomnieć także wywiady z zadowolonymi pacjentkami, które zgodziły się go opublikować:

http://www.gajdamed.pl/7421-2/

http://www.gajdamed.pl/wywiad-z-jedna-z-pacjentek-powiatowego-szpitala-gajda-med-w-pultusku/#more-5777

Oczywiście jest też cały personel techniczny Szpitala bez którego nie wyobrażamy sobie codziennego jego funkcjonowania. Każda z tych osób codziennie swoją pracą dorzuca mniej lub bardziej świadomie swój kamyczek do oszałamiającego rozwoju Szpitala.

Mamy rzesze własnych, wiernych nam pacjentów, którzy mimo, że na nas czasami psioczą, nie wyobrażają sobie leczenia się gdzie indziej. W rożnej formie otrzymujemy przejaw zadowolenia z otrzymanej na wysokim poziomie usługi medycznej. Czy to w formie uśmiechu, czy to po prostu słowa dziękuję, czy też dobrego komentarza na stronie internetowej, lub nawet kawałka pysznego ciasta specjalnie upieczonego w ramach podziękowań. To miłe, daje kopa do dalszej ciężkiej pracy jaką jest praca lekarza. Bo nie jest to praca łatwa.

Podjęliśmy także kilka działań w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Zorganizowaliśmy wraz z Pułtuską Akademią Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora  akcję zbierania książek do Zakładu Opieki Leczniczej, zorganizowaliśmy w jednej z naszych placówek dzień otwarty i możliwość przeprowadzenia darmowych badań (m in. zbadania poziomu cukru we krwi, ciśnienia tętniczego, porozmawiania z lekarzem POZ na temat problemów bólowych).

Jubileusz to nie tylko wspomnienia, ale również patrzenie w przyszłość, podejmowanie nowych zadań, które przed nami niewątpliwie stoją, i które mają na celu nieustanne rozwijanie naszego Szpitala. Każdego roku nasz personel podejmuje setki zabiegów mających na celu ratowanie ludzkiego życia. To jest nasz cel i nasze zadanie którego się podjęliśmy i które chcemy robić z każdym dniem coraz lepiej. W tym celu właśnie udoskonalamy go techniczne i zasobowo.

Tak w skrócie wygląda Gajda-Medu-u portret własny.

01/08/2018 aktualności
5 Komentarzy
  1. mieszkaniec okolic 14/08/2018 at 09:07 Odpowiedz

    Ja czekam na 10 rocznicę i na fajerwerki nad Szpitalem z tej okazji. Robert Gajda na pewno wymyśli coś ekstra z tej okazji.

  2. 3 świeczki to już dużo. Szpital już sam chodzi i funkcjonuje. Niedługo zacznie biegać i rozpędzi się na całego….

  3. Byłam tylko przejazdem dziś i parę lat temu, ale zmiany są niewiarygodne. Szpital rośnie, choć budynkiem nie rośnie w oczach.

  4. Pamiętam dawne dzieje starego rozpadającego się Szpitala. Dzisiejszy kwitnie. Nie tylko dzięki sprawnym dłoniom dra Gajdy ale i całego zespołu.

  5. Była pierwsza, druga jest i trzecia rocznica. Czekamy na okrągła piątą z fajerwerkami na dachu 🙂 Samych sukcesów….

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.