Blog

Wojciech Gregorczyk naszym kandydatem na Burmistrza Pułtuska – oficjalne stanowisko pracowników i pacjentów Grupy Gajda-Med

Po cyklu spotkań i/lub rozmów z kandydatami na Burmistrza, spośród 5 kandydatów zdecydowaliśmy się poprzeć kandydaturę p. Wojciecha Gregorczyka.

Pan Wojciech Gregorczyk w rozmowie z nami bardzo poważnie potraktował zarówno pacjentów jaki pracowników służby zdrowia przedstawiając szeroką formę współpracy w sytuacji gdyby został burmistrzem miasta Pułtusk.

Trzej kolejni kandydaci również zaoferowali współpracę i wsparcie, nie mniej nie tak szczegółowo jak ten pierwszy. Nie jesteśmy w stanie wspierać wszystkich, ale życzymy Panom: Henrykowi Krasuckiemu, Łukaszowi Skarżyńskiemu i Wojciechowi Dąbrowskiemu jak najlepszego wyniku wyborczego. W przypadku drugiej tury wyborów ponownie zabierzemy głos w sprawie i wyrazimy swoje zdanie o kandydatach, którzy do niej wejdą.

Co do 5-tego kandydata p. Michała Kisiela to należy stwierdzić, że nie tylko nas zlekceważył i nie skontaktował się z nami w żaden sposób, ale swoimi ostatnimi zachowaniami wyraźnie pokazuje, że ma na celu szkodzenie pułtuskiej służbie zdrowia. Sprawa domniemanego przekazania podatków od gruntów od Szpitala na jego kampanię wyborczą jest przedmiotem postępowania prokuratorskiego, a kolejni świadkowie są przesłuchiwani. Niejasne powiązania z pełniącą obowiązki burmistrza p. Subdą są przedmiotem dyskusji i poruszenia w środowisku pułtuskim. Ostatnio p. Michał Kisiel zaczął korzystać z usług zewnętrznych firm medycznych wynajmując za ciężkie pieniądze karetki z Warszawy do obsługi zawodów sportowych przez niego nadzorowanych i organizowanych. Wprost skutkuje to zubożeniem wpływów do lokalnego Szpitala i rodzi brak zaufania do lokalnej służby zdrowia. W tym zakresie nie złożył nam żadnej oferty ani zapytania, z góry nas przekreślając.

Hańbą jest fakt kierowania do prokuratury powiadomień o rzekomym zniesławieniu, celem zastraszenia działań pracowników Grupy Gajda-Med, co miało miejsce w ostatnich dniach. (nie boimy się panie Michale !!!).

Michał Kisiel w żaden sposób nie zasługuje, naszym zdaniem, nie tylko na stanowisko burmistrza, ale nawet na ubieganie się o nie. Szczerze rekomendujemy Panu Michałowi wycofanie się ze startu w wyborach, szczególnie w aspekcie ostatnich zdarzeń.

W najbliższym czasie przekażemy nasze stanowisko wszystkim pracownikom i pacjentom Grupy Gajda-Med. Wszystkich, dla których zdrowie i my – służba zdrowia są ważne, prosimy o poparcie kandydatury p. Wojciecha Gregorczyka w nadchodzących wyborach.

 

Podpisali:

Przedstawiciele Pracowników oraz Pacjentów Grupy Gajda-Med:

Marek Kordowski – Dyrektor Administracyjny

Maryla Petrykowska – Koordynator Pielęgniarek i Położnych, Oddziałowa Izby Przyjęć

Marzanna Arbudzińska – Koordynator Zakładu Opieki Leczniczej

Zbigniew Pietruski – Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego

Szczepan Więckowski – Ordynator Oddziału Dziecięcego

Małgorzata Tuszyńska – Dyrektor Zarządzający

Edyta Kucińska – Kierownik Przychodni

Jadwiga Czyżewska –  Asystent Działu Diagnostyki Obrazowej

Przemysław Strzelczyk – Pacjent

Barbara Fall – Pacjent

Matylda Jaworska – Pacjent

Roman Górski – Pacjent

02/09/2018 aktualności
Jeden Komentarz
  1. Pan Gregorczyk Wojciech to najlepszy kandydat z możliwych do wyboru w tych wyborach. Głosowanie na p. Kisiela to tak jak przedłużanie władzy p.mec. Purgaczowi który i tak rządzi już 20 lat. z przerwą na p. K. Nuszkiewicza …Wszyscy wiedza ze p. Kisiel był by tylko marionetką. Pomijając ze Pan Kisiel najlepiej sprawdzał się jako kelner bo już nie jako Dyrektor

    Anna, pracownik Domu Polonii

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.