Blog

WYBORY SAMORZĄDOWE W PUŁTUSKU 2018

Szanowni Państwo,

Kandydaci na Burmistrza i Radnych miasta Pułtusk

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi pragniemy poznać Wasze stanowisko dotyczące  współpracy ze służbą zdrowia w Pułtusku w przypadku wyboru na funkcje Burmistrza czy Radnego Pułtuska. Jesteśmy społecznością około 450 osób pracujących w lokalnej służbie zdrowia i obsługujemy około 35 tys. pacjentów zadeklarowanych do naszej Podstawowej Opieki Zdrowotnej      (Grupa Gajda-Med powiatu pułtuskiego) oraz dziesiątki tysięcy pacjentów korzystających ze wszystkich świadczonych przez nas usług medycznych: specjalistycznych, szpitalnych i innych.

Nie jesteśmy partią polityczna, ale każdy z nas pracowników i pacjentów ma swój jeden głos w tych wyborach i chcemy go oddać na tych, dla których opieka zdrowotna w powiecie pułtuskim jest ważna. Ostatnie wydarzenia pokazały, że są siły polityczne gotowe swoimi działaniami ograniczać dostępność usług medycznych w powiecie i wypowiedziały jawną ,,wojaczkę” służbie zdrowia.

Nie zamierzamy pozostawać bierni. Wesprzemy w wyborach tych, którzy wiedzą jak trudno jest w dzisiejszych czasach zapewnić godną opiekę medyczną w powiecie i będą nas w tym wspierać, kiedy uzyskają stosowną aprobatę społeczną podczas głosowania w dniu 21 października br.

Dlatego zapraszamy na spotkania z przedstawicielami pracowników  Grupy Gajda-Med. Prosimy o przygotowanie propozycji współpracy dla Szpitala, pracowników służby zdrowia i pacjentów przez nas obsługiwanych w przypadku wyboru na stanowisko Burmistrza czy Radnego. W pierwszej kolejności zapraszamy kandydatów na burmistrzów (do 31 sierpnia). Po ostatecznym ukształtowaniu list, zapraszamy kandydatów na radnych. Nasze stanowisko będzie podane do opinii publicznej po rozmowach z kandydatami. Prześlemy je również do wszystkich naszych pracowników i pacjentów. Brak spotkania traktować będziemy jako jawną niechęć i dezaprobatę dla naszego środowiska.

Na rozmowy proszę zapisywać się pod numerem telefonu: 607049209

 

W imieniu pracowników i pacjentów

Grupy Gajda-Med

 

Dr n. med. Robert Gajda

23/08/2018 aktualności
2 Komantarze
  1. Rafał Majkowski 25/08/2018 at 21:07 Odpowiedz

    Irek mu cos wymysłi…na wytłumaczenie…Pewnie powie ze Michał nie kradnie to wsparcia potrzebuje ( chociaż koledzy kelnerzy Michała twierdzą zupełnie co innego..)
    Przy okazji mam dobrą wiadomość : Befi R. już nie zasiądzie w radzie miasta. Nikt nie chce mieć pedo… i zdrajcy na swoich listach. No chyba , ze Irek stwierdzi ze słaba lista i będzie się chciał wzmocnić ale tego chyba by Minister nie zdzierżył.. Chociaż kto to wie.. Wszyscy wiedzą , ze to Irek rzadzi od 20 lat Pultuskiem…I tak na prawdę to to jest problem – bo Kisiel to se może do toalety isc bez uzgodnienia z Ireneuszem ( nie ma tu jednak pewności). Pamietaj – głosujesz na Kisela+ przedłużasz szanse na kolejne lata rządzenia dla Ireneusza P. W przesżlosci Irek wpływał niekonwencjonalnie na wyniki wyborów..Trzeba być czujnym . Jak Irek chce to głosy się namnażają i znikają..Cudotwórca wyborczy..
    Niebezpieczny facet..

  2. Marchewka Rafał 24/08/2018 at 00:14 Odpowiedz

    Ciekaw jestem czy p. Michał Kisiel przyjdzie na rozmowy i jak wytłumaczy 440 tys. zł przekazane z Urzędu Miata w Pułtusku na Dom Polonii czyli czytaj: jego kampanie wyborcżą zamiast na umorzenie podatku Szpitalowi…Ha ha ha..Wszyscy jesteśmy ciekawi..

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.