Blog

Nowa kadra = nowe otwarcie w Szpitalu Gajda-Med

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom środowiska, dbając o dobro pacjentów Szpitala Powiatowego Gajda-Med nie ustaje w poszukiwaniu lekarzy, którzy są znani nie tylko z fachowości ale też nieposzlakowanej opinii etycznej i zasad moralnych.

Od 1-szego lutego br. Szpital Powiatowy Gajda- Med pozyskał do pracy w oddziale wewnętrznym nowego, bardzo dobrego i znanego lekarza. Jest nim doktor Artur Zaniewski.

Pan dr Artur Zaniewski jest byłym wieloletnim ordynatorem oddziału wewnętrznego w szpitalu w Wyszkowie. Z wykształcenia jest specjalistą chorób wewnętrznych, reumatologii, balneologii i medycyny fizykalnej.

Cieszymy się, że pacjenci Szpitala Powiatowego Gajda – Med będą mogli korzystać z wiedzy i niezwykle bogatego doświadczenia (28 lat pracy w zawodzie) medycznego w zakresie leczenia chorób m.in: o podłożu autoimmunologicznym. Pan Doktor będzie również prowadził ambulatoryjną poradnię reumatologiczną.

To bardzo istotna fachowa pomoc dla pracy oddziału wewnętrznego. Doktor pełni funkcję zastępcy koordynatora tego oddziału. Wraz z doktorem w oddziale rozpoczęła pracę nowa oddziałowa p. Izabela Maluchnik.

Życzym szybkiej aklimatyzacji i zadowolenia z pracy w naszym zespole

Dyrekcja Szpitala Powiatowego Gajda-Med

09/02/2020 aktualności, Szpital

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.